Arjola Demiri pozon joshëse dhe me plot stil, thotë se është “bishë”

Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri ka ardhur joshëse dhe me shumë stil në fotosesionin e radhës.

Ajo i ka realizuar disa fotografi në të cilat shfaqet e veshur në të zezë.

Në një prej postimeve ku tregon edhe gjoksin e ka quajtur veten “bishë” andaj nuk ka pasur se si të mos ketë reagime të shumta nga komentuesit.

Arjola Demiri njihet për shumë role dhe konsiderohet si një ndër aktoret e sukesshme shqiptare.