Arbenita tregon gjoksin në kostum të hapur

Modelja e njohur shqiptare, njëherësh e dashura e reperit Fero, Arbenita Ismajli, po vazhdon me publikimin e fotosesioneve të ndryshme.

Ani pse gjendje e jashtzakonshme ajo ndjekësit nuk po i lë vetëm dhe me ta po ndan fotografi të ndryshme, duke mos munguar as ato provokative.

Së fundmi modelja ka pozuar me një kostum të hapur i cili i zbulon gjoksin pa sytjena.

Komente ka pasur pafund e pëlqimet nuk kanë munguar.