Arbenita Ismajli tejet joshëse në foton e fundit, tregon format trupore

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli, duket tejet joshëse në postimin e fundit në Instagram.

Ajo ka treguar format trupore e veshur ngushtë ndërsa ka marrë pozën që e bën të duket provokative.

Arbenita realizon shpesh foto të tilla dhe gjithmonë merr vëmendjen.

Së fundmi ka qenë më e komentuar se kurrë sa i përket jetës private.