Arbenita Ismajli bën ndryshimin drastik në pamje

Modelja e njohur kumanovare që jeton dhe vepron në Angli, Arbenita Ismajli po vazhdon të jetë në fokus të medieve rozë.

Sidomos që kur u bë publike lidhja e saj me reperin Fero, emri saj është pjesë e pandashme e shoubizit.

Ajo çdo herë ka mahnitur fansat me postimet që ka sjellë në instagram, ku është shfaqur atraktive dhe joshëse.

Por, së fundmi modelja sjellë një imazh ku bi në sy ndryshimi i saj, sidomos tek sytë.

Kjo pasi që Arbenita ka vendosur ca lente me ngjyra, që po i rrikan shumë mirë.