Anxhela Peristeri dhe Sinan Vllasaliu publikojnë bashkëpunimin “Ata”

Dy këngëtarët e njohur shqiptar, Anxhela Peristeri dhe Sinan Vllasaliu i kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor.

“Ata” titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip. Tekstin e ka shkruar Filloreta Raçi, kurse për muzikën është përkujdesur Kledi Bahiti, një nga bashkëpuntorët më të afërt të Fifit.

Kënga flet për një dashuri të humbur.