Albani dhe Çiljeta kalojnë momente intime në ditëlindjen e portierit

Tash e katër vite këngëtarja e njohur shqiptare Çiljeta Xhilaga është në një lidhje dashurie me portierin e Partizanit Tiranë.

Portieri dje kishte festuar 32-vjetorin e lindjes dhe në festën e organizuar në mesin e shumë miqve dhe familjarëve nuk ka munguar as e dashura e tij Çiljeta.

Në imazhet e siguruara nga ‘Tiranapost.al’ shohim këngëtaren duke i dhuruar një puthje të ngrohtë portierit shqiptar, ku çifti duken më të dashuruar se kurrë.