Adrola Dushi tregon a është në lidhje dashurie

Adrola Dushi ishte e ftuar në rubrikën ’60 sekonda’ të ‘Prives’, gjatë intervistës, ajo ishte pyetur nëse është në lidhje dashurie.

Në vend të një përgjigjeje fikse, modelja u shpreh me një tekst kënge: “Jemi dhe s’jemi asgjë nuk kemi”, kështu është kënga apo jo”, – u përgjigj ajo duke qeshur.

Përgjigjja e Adrolës të lë të kuptosh se është dikush në jetën e saj por megjithatë ende nuk kanë diçka konkrete.