Ky është i riu që humbi jetën dje në aksident trafiku në Klinë

Dje ka humbur jetën një qytetar si pasojë e aksidentit rrugor që ndodhi rreth orës 21:00 në rrugën Klinë-Istog.

Në këtë aksident fatkeq ishin të përfshirë një autobus dhe një veturë.

Pasi policia konfirmoi vdekjen e një qytetari, media mëson se ai ishte i riu Armend Rexhepi nga fshati Drenoc i Klinës.

Kryetari i Klinës, Zenun Elezaj, ka ngushëlluar familjen Rexhepi për vdekjen tragjike të Armendit.