Gruaja nga Holanda gjendet e vdekur në rajonin e Bit Pazarit në Shkup

Nga MPB bëjnë të ditur se në orët e para të ditë së sotme në rajonin e Bit Pazarit është gjetur e vdekur një 51-vjeçare nga Holanda, përcjell TV21.

“Sot (03.09.2023) në ora 00:22 në SPB-Shkup është raportuar se në një shtëpi në zonën e Bit Pazarit është gjetur e vdekur S.Ll.K.(52) nga Mbretëria e Holandës, me vendbanim në Shkup. Mjeku i Emergjencave Mjekësore ka konstatuar vdekjen pa shenja të dukshme dhune dhe me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i pajetë i të ndjerës është dërguar për obduksion”, thonë nga MPB.