Mesazhi i Joshuas: Koronavirusi s’është shaka, miqtë e mi kanë vdekur nga ai

Kampioni i botës në peshat e rënda, Anthony Joshua, u ka dërguar mesazh përkrahjeje personave të prekur nga koronavirusi, duke thënë se edhe ai...

“Provokacija” në Katar, shqiptari tregon si e futi flamurin në stadium mes serbëve

Bileta që kishte prerë shqiptari, Antan Metaj, i cili jeton prej 11 vitesh në Katar, për ndeshjen Zvicër Serbi nuk e kishte të...

“Mbappe nuk është i përshtatshëm për Liverpoolin”

Jason McAteer thotë se Mbappe nuk është i duhuri për Liverpoolin Talenti i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe, nuk mund të përshtatet në Liverpoolin e Jurgen...

Man Utd ia ofroi dy lojtarë Milanit

Chris Smalling dhe Andreas Pereira i janë bashkuar Romës dhe Lazios këtë verë, por të dy thuhet se i janë ofruar Milanit, para lëvizjes...

“Fanella e Ronaldos është e ndaluar në shtëpinë time”

Mesfushori i Everton Allan zbulon se ai e ka ndaluar djalin e tij të blejë një fanellë të Cristiano Ronaldos sepse Juventus janë rivalë...

Përfundon ndeshja: Polonia fiton ndaj Uellsit në kuadër të Ligës së Kombëve

Ka përfunduar ndeshja e parë, që hapi siparin e edicionit të ri të Ligës së Kombëve, me fitoren e Polonisë ndaj Uellsit me rezultat...

Tebas: Menaxhimi financiar i Real Madridit ka qenë i shkëlqyer për 10 vjet

Javier Tebas ka lavdëruar Real Madridin për menaxhimin financiar të klubit në sezonet e fundit. Los Blancos u është caktuar kufiri më i lartë i...

Barça, Real, Casillas, Wade, Bolt – reagimet për vdekjen e Bryant: “Të lutem zot...

Një aksident fatal me helikopterin e tij priva, i ka marrë jetën në mënyrë tragjike në moshën 41-vjeçare ish basketbollistit legjendar amerikan, Kobe Bryant. Ky...

Rangnick: Kalimi im te Milani do të ishte lëvizje jo e mençur

Ralf Rangnick ka thënë se nuk do të ishte lëvizje e mençur marrja e drejtimit të Milanit pas ‘periudhës pozitive’ të Stefano Pioli në...

“Andy Ruiz nuk dinte si ta trajtonte famën”, ish-trajneri i tij i tregon prapaskenat...

Manny Robles ishte trajneri që e çoi Andy Ruizin të përballje me Anthony Joshuan, por pas disa problemeve ata i prishën raportet. Pasi meksikano-amerikani realizoi...

Opinione