Guardiola: Jam krenar me ekipin, gjysmëfinalja është arritje e pabesueshme për klubin tonë

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ndihet krenar me kualifikimin në gjysmëfinale, pasi eliminuan Atletico Madridin pas dy ndeshjeve shumë të vështira. City arriti të...

Werder Bremen konfirmon një rast me COVID-19 në skuadër

Skuadra gjermane përmes një komunikate ka bërë të ditur se një futbollist i tyre ka dalë pozitiv në COVID-Kjo është mësuar pas testimeve të...

Sarri ka projektuar Lazion e re: Mendohen katër blerje dhe një shitje që sjell...

Maurizio Sarri prite të diell një numër lojtarësh që i njeh mirë në Lazio në afatin kalimtar të verës. Biancocelestët po përgatitet të rinovojë skuadrën...

Mourinho i lumtur te Roma, tregon se qëndron brenda klubit 11 orë gjatë ditës

Jose Mourinho ka filluar vitin e tij të dytë te Roma dhe po ndihet i lumtur. Special One në vitin e tij të parë arriti...

Ronaldo: Topin e Artë e meriton Benzema

Legjenda e Brazilit, Ronaldo Nazario, ka thënë se Karim Benzema e meriton ta fitojë Topin e Artë këtë sezon. Ish-sulmuesi i Real Madridit, Barcelonës, Milanit...

Oferta e parë e Liverpool për Nunez do të jetë 80 milionë euro

Liverpooli po mendon seriozisht që ta afrojë Darwin Nunez gjatë afatit kalimtar veror. Skuadra e Jurgen Klopp do të përforcohet në majën e sulmit, pikërisht...

Man United i bashkohet garës për Benjamin Sesko

Manchester United janë vendosur pas sulmuesit të Red Bull Salzburgut, Benjamin Sesko. Sipas ‘Daily Mail’, Manchester United i është bashkuar listës së skuadrave që mbajnë...

Chamberlain do të largohet nga Liverpool

Alex Oxlade-Chamberlain pritet të largohet nga Liverpooli. Mesfushori anglez nuk ka gjetur hapësirat e duhura te skuadra e Liverpool dhe do të kërkojë një skuadër...

Neville: Ole është nën presion të madh

United pësoi humbjen e katërt në gjashtë ndeshje në Premier Ligë pasi humbi nga rivalët e tyre vendas në Old Trafford, duke regjistruar vetëm...

Man United gati ta konsiderojë trajnerin e ri për të kënaqur Cristiano Ronaldon

Sipas El Chiringuito, “Djajtë e Kuq” janë në kontakt me ish trajnerin e Real Madridit, Zinedine Zidane që është rekomanduar nga ylli i skuadrës,...

Opinione