Adriana Matoshi feston ditëlindjen, ajo mbush kaq vite jetë

Adriana Matoshi, një ndër aktoret më të dashura për publikun shqiptar sot feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net. Ajo sot mbush plot 41 vite jetë, teksa me...

Ballafaqimi i Rihannës me babain e saj në seancë gjygjësore, shtyhet shkaku i pandemisë

Beteja gjyqësore e Rihannas me babanë e saj, Ronald Fenty, thuhet se është shtyrë për shkak të pandemisë së coronavirusit. Këngëtarja, 32-vjeçare, në 2019 hodhi...

Rita Ora modelon për koleksionin e saj të ri me “ShoeDazzle”

Rita Ora është një prej këngëtareve më të njohura shqiptare, e cila është e angazhuar edhe shumë fusha të tjera, shkruan lajmi.net. Rita së fundi...

“New Rules” nga Dua Lipa thyen rekord të ri klikimesh

Dua Lipa ka arritur një sukses të ri me këngën “New Rules”, të cilit i është gëzuar jashtë mase. Kënga ka kapur shifrën prej 2...

Labinot Tahiri i përgjigjet thirrjes së Albin Kurtit, jep 5.000 euro

Thirrjes së Albin Kurtit që t’i ndihmoj diaspora me mjete financiare për të menaxhuar situatën me COVID-19, i është përgjigjur edhe Labinot Tahiri, ish-deputeti...

Elita Rudi bën një ndryshim në pamje, shikojeni si duket tani

Elita Rudi ka vendosur që vitin 2020 ta fillojë me një ndryshim në pamje dhe atë pikërisht në ngjyrën e flokëve. Përmes kanalit të saj...

“Lum kush m’ka”, kënga më e re nga Greta Koçi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi e ka paralajmëruar projektin e saj më të ri muzikor. “Lum kush m’ka”, titullohet kënga e cila do të...

Urimi i Robert Berishës me rastin e ditëlindjes së Tianit

Djali i Patris Berishës dhe Tuns Sejdit dje e ka festuar ditëlindjen e tretë. Me këtë rast, duke pasur parasysh situatën aktuale shkak i pandemisë,...

Arrestohet sërish Fjolla Morina, “fshihej” prej 10 muajsh

Nuk mbarojnë problemet për Fjolla Morinën. Këngëtarja kosovare është arrestuar në ambientet e një lokali në pronësi të saj, rreth 10 muaj pasi zyrtarisht...

Baba për herë të parë? Ghetto Geasy rrëfen planet

Reperi i popullarizuar i skenës shqiptare, Ghetto Geasy, tash e disa vite është i martuar me prezantuesen Marina Vjollca. Shpesh herë është diskutuar se ata...

Opinione