Sabiani edhe jashtë BBV “sulmon” djemtë e Kosovës- Dj Pm dhe Dagz

Ai ka folur për herë të parë pas eliminimit nga shtëpia e famshme e Shqipërisë, shkruan lajmi.net. Ai po ashtu ka folur edhe për momentin...

Shpërthimi në Stamboll, reagon Genta Ismajli

Ditën e sotme në Stamboll të Turqisë ka ndodhur një shpërthim, ku raportohet se gjashtë persona janë vrarë e 81 të tjerë janë plagosur. Lidhur...

Bebe Rexha publikon himnin e Kampionatit Botëror të Klubeve 2023 nga FIFA në Arabinë...

Ndërsa pritshmëritë rriten për Kampionatin Botëror të Klubeve FIFA në Arabinë Saudite 2023, FIFA është e entuziazmuar të njoftojë se sensacioni ndërkombëtar i popit,...

Modelja ruse poston foto nga banjo bashkë me Don Xhonin

Ariana me prejardhje nga Rusia e Don Xhoni nga Drenica me romancën e tyre i kanë thyer të gjitha paragjykimet e kryqëzimet e rrjetit,...

Gresa Behluli me këmbët më të gjata në estradë

Estrada në Kosovë është e populluar nga emra të shumtë, disa bijë e bija të këngëtarëve të njohur. Në këtë mes hynë edhe Gresa Behluli,...

Bebe Rexha publikon fotografi atraktive nga festa e saj në ditëlindjen e 34-të

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka festuar së fundmi ditëlindjen e saj. Ajo mbushi 34 vjet, gjersa këtë ditë vendosi ta shënoi në...

Aktori i njohur Mr. Bean ndryshon krejtësisht në pamje

Rowan Atkinson mund ta njohim shumë pak me emër, por nëse themi “Mr Bean” askush nuk mund të harrojë personazhin më komik të kohërave. Së...

“Nuk kam asnjë energji për të urryer”, Trixa sërish merr vëmendje me postimin e...

Beatrix Ramosaj padyshim është njëra ndër personazhet më të komentuara të estradës shqiptare. Ajo vazhdon e komentohet qysh nga pjesëmarrja në “Big Brother VIP”, shkruan...

Unikkatil pritet të mbajë koncert në këtë qytet të Kosovës

Reperi i njohur shqiptar, Unikkatil, para pak kohësh ka publikuar projektin më të ri muzikor. Krahas projektit muzikor siç duket reperi do jetë aktiv edhe...

Arta Nitaj dhe Arta Elezaj rikthehen bashkë si aktore në serialin “Sha je be...

Seriali “Sha je be tu folën”, vazhdon të mbetet ndër serialet më të preferuara të momentit. Skenari origjinal dhe kasti i aktorëve të serialit, kanë...