Arbenita nuk e ka problem të tregoj se si i rregullon hap pas hapi fotot, ky është programi

Modelja e njohu shqiptare, Arbenita Ismajli, njihet si  ‘modelja e Instagramit’.

Në këtë rrjet social ajo ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme në të cilat duket tejet joshëse e veshur provokuese dhe me shumë stil.

Ajo madje i rregullon fotot në detaje dhe këtë nuk e ka problem ta pranoj edhe publikisht.

Arbenita ka treguar rezultatin ‘para-pas’ të rregullimit të të fotografie dhe më pas programin që e përdor

 

 

Loading...