rrahje e pergjakshme ka ndodhur mes tifozëve të Vardarit dhe Makedonija Gjorçe Petrovit në Shkup. Vardari ka fituar ndeshjen 2:0, kurse pas përfundimit të ndeshjes, jashtë stadiumit ka ndodhur incident i përgjakshëm, transmeton Gazeta Lajm. Siç shkruan A1On, ka intervenuar policia dhe ka arritur ndihma e shpejtë, mirëpo nuk dihet ende numri i personave eventualisht të lënduar ose të arrestuar.

Loading...