Stresi është shumë aktiv me postime në rrjete sociale, ku edhe i njofton fansat për çdo të re rreth tij, shkruan lajmi.net.

Së fundi, reperi postoi një foto në InstaStory, në të cilën u fotografua pranë një veture luksoze, në targat e së cilës shkruan “MMV”.

Mbishkrimi që Stresi ia la fotos është “Gjith jom kan MMV”.

Për ndryshe, kënga e fundit nga Stresi është “Two shots” në duet me Anxhelo Kocin dhe MRK. /Lajmi.net/

Loading...