Këngëtari Sinan Vllasaliu nëpërmjet publikimit të një fotografie ka njoftuar për vdekjen e motrës së tij, shkruan lajmi.net.

“U preht në paqe shpirti yt motër. Njoftoj të gjithë miqtë dhe familjarët, se sot me datë 11/07/19 ndërroj jetë motra jonë (Ajnije Adil Vllasaliu)”, ka shkruar ai pranë postimit ku edhe ka pranaur ngushëllime nga familjarë, miq, kolegë e fansa./Lajmi.net/

Loading...