Javë më parë reperja kishte njoftuar fansat e saj se diçka shumë speciale është duke ardhur, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte konfirmuar se janë bërë bashkë me divën e estradës shqiptare Adelina Ismajlin për një super duet.

Minuta më parë Rina përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ndau disa skena nga klipi i ri dhe tha se mezi pret publikim e këngës. 

Loading...