Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, e ka publikuar një video të re në Instagram dhe në të duket tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

Në këtë postim ajo ka zbuluar disa nga pjesët e trupit dhe e ka dëshmuar edhe njëherë sa seksi është.

Mirëpo Luana e ka pasur edhe një pyetje për ndjekësit e saj të cilëve u ka kërkuar përgjigje nëse ua merr mendja se me çfarë po e sfidon veten këtë herë.

Përgjigjet ishin të ndryshme dhe munt t’i kuptoni në postimin e Luanës që ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/

Loading...