Lojtarët Kosovarë kanë qënë të pranishëm në xhami para se të luhet ndeshja me Anglinë.

Besar Halimi, Milot Rashica dhe Valon Berisha ishin në një xhami aty afër ku do te zhvillohet ndeshja e sontme me Anglinë në ora 20:45 ku Kosova pritet te vazhdoje suksesin historik te saj.

Pas përballjes superiore me Çekinë ata dëshirojnë qe edhe sonte të tregojnë formën e mirë të tyre duke i shkaktuar probleme edhe Anglisë.

Loading...