E njohur si reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi tashmë e ka bërë emrin e saj dhe njihet mirë nga publiku, shkruan “Kosovarja”.

Learta, ka studiuar për gazetari dhe gjithashtu për muzikë. Ajo, është edhe soliste operistike.

Learta Jakupi, e njohur si reja e këngërares Shyhrete Behluli, ka një faqe mjaftë të ndjekur në Instagram, ku poston fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

Në foton e fundit, Learta shfaqet nga vetura e saj luksoze, me një fustan mjaftë të shkurtër, shkruan “Kosovarja”.

Loading...