Këngët e saj gjithmonë janë pëlqyer dhe janë dëgjuar gjithandej.

Rita Ora para tri ditësh ka publikuar projektin e saj më të ri.

Kënga mban titullin ‘New Look’ të cilën e ka lansuar me videoklip të realizuar në Dubai.

‘New Look‘, është publikuar me 15-të korrik dhe për një kohë shumë të shkurtër ka rezultuar me sukses.

Rita, ka arritur 1 milionë shikime në kanalin zyrtar YouTube me këngën e re.

Ndryshe, artistja shqiptare ende po vazhdon turneun e saj të koncerteve me albumin ‘Phoenix‘.

Së fundi dha një performancë spektakolare në Finlandë./Indeksonline/

Loading...