Duket se Kim Kardashian nuk mund të rri pa provokuar, shkruan lajmi.net.

Ajo, në llogarinë e saj në Instagram me ndjekësit ndan shpesh fotografi, nga ato më të ndryshmet, madje edhe të biznesit të saj mirëpo vëmendjen e marin gjithmonë të njëjtat.

Pozat provokative të zeshkanes seksi, janë gjithnjë në fokusin e mediave rozë. Kim nuk i la fansat ta harrojnë as kësaj here.

Një tjetër imazh nga pishina e ka publikuar së fundmi dhe në bikini duket tejet seksi.

View this post on Instagram

☀️

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Loading...