Fero ka publikuar foto nga koha kur ishte në adoleshencë.

Reperi i njohur Fero si duket është bërë nostalgjik për kohën e shkuar, shkruan lajmi.net.

Ai e ka publikuar një foto në Instastory, imazh i cili është realizuar shumë vite më parë.

Bazuar në këtë imazh vihet re se Fero nuk ka ndryshuar shumë me kalimin e kohës dhe në shikim të parë vihet re se është ai.

“Kthim në kohë”, ka shkruar reperi pranë postimit.

Loading...