Këngëtarja e shumë hiteve po vazhdon të impresionojë me paraqitjet plotë elegancë, shkruan “Kosovarja”.

Edona Llalloshi po e ruan mjaftë mirë vetën duke i lënë në hije edhe këngëtaret më të reja me pamjen e saj.

Këngëtarja veçohet për shijen e saj duke sjellur gjithmonë fustanet unike.

Madhështore dhe plotë sharm po vjen edhe për festat e fundvitit, konkretisht për xhirimet e vitit të ri.

Edona ka prezantuar fustanin e radhës në të cili duket si princeshë. Shkëlqimi i tij e bën të duket edhe më madhështore./Kosovarja/

Loading...