Violetë Kukaj me frizurë moderne edhe në vitin 2012

Këngëtarja e njohur Vilotë Kukaj gjithmonë ka qenë një femër e dalluar në paraqitjen fizike. Ajo është e dalluar edhe në skenën muzikore, duke publikuar...

Fifi zbuloi një detaj nga jeta e saj private

Fifi është përpjekur që jetën e saj private ta mbaj larg mediave. Është përfolur që këngëtarja ka qenë në një lidhje me kantautorin Flori Mumajesi,...

Linda Halimi bëhet me nënshtetësi amerikane

Këngëtarja shqiptare, Linda Halimi ka kohë që jeton në Amerikë. Pas një jetese të gjatë atje sot ajo arriti ta marrë nënshtetësinë amerikane dhe lajmin...

Meda publikon video me bashkëshorten dhe djalin teksa shijojnë pushimet në Dubai

Këngëtari Meda së bashku me familjen e tij po shijojnë pushimet në Dubai. Nga atje të dy kanë publikuar imazhe të ndryshme e para pak...

Gresa Behluli me këngë kushtuar babait

Këngëtarja shqiptare, Gresa Behluli e ka paralajmëruar projektin e saj më të ri muzikor. Këtë e bëri nëpërmjet një Instastory ku tregon se kënga do...

Loredana Zefi e sapo dalë nga dushi, shfaqet me robdishan

Reperja shqiptare, Loredana Zefi është e afërt me ndjekësit e saj. Ajo në rrjete sociale publikon imazhe të ndryshme e së fundmi ka vendosur të...

Enca Haxhia tregon se kur do të publikohet kënga e saj e re “Amor”

Këngëtarja Enca Haxhia ka kohë që po e paralajmëron projektin e saj më të ri muzikor. Tani nëpërmjet një postimi në Instastory ka treguar se...

Kejvina pozon para aparatit të Fadil Berishës, shoqërohet nga modeli i famshëm

Modelja shqiptare, Kejvina Kthella ka realizuar një fotosesion profesional. Në një prej fotografive pozon para aparatit të Fadil Berishës dhe krah saj shihet modeli i...

Getinjo i shkruan Taynës: Jam fans i flaktë i joti

Rep-artistët Mozzik dhe Tayna, e kanë publikuar sot projektin e tyre më të ri muzikor. “Edhe ti” titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe...

Shyhrete Behluli uron nipin me rastin e ditëlindjes

Këngëtarja Shyhrete Behluli ka zgjedhur llogarinë e saj në Instagram për ta uruar nipin e saj me rastin e ditëlindjes. “Urime ditelindjen o drite e...

Opinione