10.8 C
Skopje
Tuesday, May 21, 2019
Home SHOWBIZ Page 3

SHOWBIZ

Shtyhet publikimi i këngës së re të Feros

“Momo” mbanë titullin projekti i ri muzikor nga reperi Fero.Videoklipi i këngës ishte paraparë të publikohej sot për adhuruesit e tij, megjithatë ai do...

2Toni me babën, si t’ishte vëllai i tij i madh

2 Ton është ndër reperët më të ndjekur dhe më të njohur në vend.Është ky zë të cilin shumë gjenarata të tërë i dëgjojnë...

Kështu po e feston ditëlindjen Isa Mustafa

Ish kryeministri i Kosovës sot feston ditëlindjen e 68-të.Isa Mustafa është lindur më 15 maj të vitit 1951 në fshatin Prapashticë të rrethit të...

Ky është momenti më i lumtur i ditës për Leartën

Qarkullimet e saj në shumicën e vendeve bën që të jetë aktive çdo ditë në mediat rozë. Learta Jakupi tanimë emër i njohur për publikun,...

E vërteta e marrëdhënies mes Teuta Krasniqit dhe Afrona Dikes

Prej vitesh komentohet poshtë e lartë marrëdhënia mes Teuta Krasniqit dhe Afrona Dikes, gjegjësisht ish gruas dhe partneres aktuale të këngëtarit Blero Muharremi, shkruan...

Derisa kolegët e Nikollës blejnë helikopter, ai në këtë mini-veturë

Nikollë Nikprelaj është ndër këngëtarët më të njohur të muzikës patriotike, të cilin e adhurojnë të gjithë shqipëtarët anembanë botës, shkruan “Kosovarja”.Edhe pse aktiv...

Ky veprim sugjeron se Elvana Gjata dhe Ervin Mata janë ribashkuar

Që prej përfshirjes së të fejuarit të saj, Ervin Matës në ngjarjes e Ish-Bllokut, me 1 të vrarë e 2 të plagosur, këngëtarja Elvana...

Urimi i veçantë i Era Istrefit me rastin e ditëlindjes së...

Renee sot feston ditëlindjen dhe Era ka zgjedhur fjalët më të mira për ta uruar.Vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës sot feston ditëlindjen...

Rene feston ditëlindjen, Nora ia bëri surprizën më të bukur

Nora Istrefi është një prej këngëtaret më të pëlqyera kosovare. Këngëtarja nga Prishtina përveç me këngët e saj komentohet shumë sidomos për stilin dhe paraqitjet...

Arbenita Ismajli ‘tregon’ si mund të duket vajza e saj

Arbenita në Instagram ka ‘treguar’ se si mund të duket fëmija i saj. Duke qenë se është aktive në rrjete sociale, edhe Arbenita Ismajli e...

OPINIONE