10.8 C
Skopje
Tuesday, May 21, 2019
Home SHOWBIZ Page 2

SHOWBIZ

I shkruajnë ‘Ku e ke gjoksin’, kështu ua kthen Emina Çunmulaj

Emina Cunmulaj, është modelja që preku majat e suksesit në Amerikë, ndryshe njihet edhe për thjeshtësinë, bukurinë, e të njëjtën kohë edhe humorin që...

Egzona na prezanton me fusanin e saj ‘përrallor’

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të pëlqyera të publikut kosovar.Ata janë martuar që pak vite dhe tani...

Publikohen fotografitë e Naim Abazi, para dhe pas mbjelljes së flokëve

Naim Abazi është njëri nga këngëtarët e gjeneratës së vjetër, i cili vazhdon të jetë akoma i komentuar në mediat rozë. Autori i emisionit...

Capital T shtroi iftar për 310 persona, fansat e kritikojnë për...

Ditën e djeshme, reperi i njohur Capital T bëri gjestin e madhështor duke shtruar iftar për 310 persona në strehimoren në menaxhim të shoqatës...

Hapen votimet për natën e dytë gjysmëfinale të “Eurovision”, kështu mund...

Këngëtarët pjesëmarrës të shteteve që u paraqitën në natën e dytë të “Eurovisionit” kanë përfunduar performancat, shkruan lajmi.net.Me të përfunduar paraqitjet e tyre, janë...

Ilda Bejleri mahnitë, shfaq elegancë dhe stil

Ilda Bejleri ka publikuar imazhe të radhës në Instagram e si çdo herë ka mahnitur me dukjen e saj. Në një kostum elegant me ngjyrë...

Gruaja e Cimes ia kalon edhe Shyhrete Behlulit

E, kush e ka menduar që trendi i shkrimeve të showbizit, do ti përfshijë shpesh edhe të afermit e protaginistëve të drejtëpërrdrejt të kësaj...

Rita Ora pozon pranë avionit privat

Rita Ora ka udhëtuar në Francë për Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Kanë.Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, të cilën...

Kur Gresa shëtitet rrugëve të Zvicres

Edhe vajza e panjohur e Shyhrete Behlulit tani po zë vend në të gjitha rubrikat rozë.Gresa Salihu dita ditës po popullarizohet çdo herë e...

‘Hyrem’, mahnitëse në qilimin e kuq të Festivalit të Filmit në...

Festivali i Filmit në Kanë mblodhi në një vend emrat më të njohur të kinematografisë, shkruan lajmi.net. Në mesin e yjeve ishte edhe aktorja e...

OPINIONE