Egzona Muqiqi shkon me frizurë në punë

Është e dalluar dhe e komentuar gjithmonë për stilin e veçantë që ka. Egzona Muqiqi vazhdon të jetë si një nuse e dalluar në mediat...

Dua Lipa i bën dedikim romantik të dashurit pranë fotos nga pushimet

Dua Lipa është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen edhe fotografitë me të dashurin, Anwar Hadid. Së fundi, Anwar publikoi...

“Nuk dua ta shoh Mozzik zhveshur me femra”, Loredana e pranon se “Dhelpra Dinake”...

E ftuar në emisionin “NIN” Loredana ka pranuan publikisht se kënga e Mozzik që bëri shumë bujë “Dhelpra Dinake” i kushtohet asaj, pavarësisht se...

Tuna Sejdiu gati për aventurën e parë të këtij viti

Tuna Sejdiu vitin e kaluar ka udhëtuar në Mauritius, ndërsa tani është gati për pushimet e radhës. Këngëtarja, përmes një postimi në Instagram ka kujtuar...

Gresa Behluli e preferon këtë pozë të fotografive

Këngëtarja e njohur Gresa Behluli po vazhdon të jetë një emër i njohur në showbizin kosovar. Është aktiviteti i saj i shpeshtë që këngëtarja gjithmonë...

Mësohet se kush do e këndojë kolonën zanore të “James Bond”

Ylli i pop-it, Billie Eilish ka incizuar kolonën zanore, për fimin e ri “James Bond”, “No Time To Die”, shkruan BBC. Këngëtarja amerikane, e cila...

Sa bukur duket Gili me kapelë mbi kokë

Gili kohëve të fundit po bën bujë me paraqitjet e saj të veçanta. Këngëtarja e njohur nuk po ua lëshon rrugën vajzave të reja, ku...

Ariana edhe në Maldive po i çmend të gjithë

Ariana Fejzullahu po vazhdon të jetë në top formë për stilin e saj. Ajo në çdo paraqitje befason me përzgjedhjet që bën dhe gjithmonë duke...

Robert Berisha në pushime bashkë me personin e zemrës

Robert Berisha gjatë kësaj periudhe ka qenë shumë i angazhuar me koncerte si dhe pjesëmarrjen në “Festivalin e Këngës” në Radio Televizioin Shqiptar. Pas gjithë...

Era ia ‘fluturon’ fustanin, Rita Orës i dalin të gjitha në shesh

Rita Ora së fundi ka xhiruar në Florida për videoklipin e saj të ri, ku u shfaq me kostume nga më të ndryshmet. Në një...

Opinione