Loredana po ua bën lëmsh kokën të gjithëve, kush është mashkulli tek i cili...

Loredana Zefi e ka publikuar një foto krah një mashkulli. Reperja Loredana Zefi e ka konfirmuar tashmë zyrtarisht ndarjen nga Mozzik, shkruan lajmi.net. Mirëpo me disa...

Braktis futbollin për t’u bërë modele, zeshkania shndërrohet në femrat më të ndjekura në...

Ishte ndër futbollistet më premtuese por nuk e vazhdoi atë rrugëtim. Abigail Ratchford dikur në adoleshencë thuhet se njihej si një vajzë e cila do...

Këngëtarja kosovare pozon gjysmë e zhveshur, komentuesi: Me këndu nuk din, bile hiqi krejt

Vesa Smolica ka pranuar komente të shumta pranë fotos ku u shfaq gjysmë e zhveshur. Këngëtarja Vesa Smolica e ka publikuar së fundmi një foto...

Tuna heq mbiemrin e Patrisit, a është çifti në krizë?

Me këtë veprim Tuna ka nxitur dyshimet për një krizë të mundshme. Tuna dhe Patrisi jo rrallë herë kanë qenë në ballinat e mediave rozë...

Luana Vjollca në Prishtinë për arsye të veçantë

Luana Vjollca është shumë e afërt me fansat e saj ajo i mban të informuar për çdo të re nga jeta profesionale. Moderatorja/këngëtarja këtë fund...

S’e kemi ditur, Genc Prelvukaj qenka fans i këtij ekipi të Premier Ligës

Genc Prelvukaj qenka fans i klubit anglez Liverpool bën të ditur këngëtari me postimin e ndarë në Instagram. Ai ka publikuar një foto ku shihen...

Afrona ndanë foto nga shtrati, tregon se është me Bleron

Çifti i famshëm i showbizit, Blero Muharremi e Afrona Dika muaj më parë i dhanë fund beqarisë. Ata u martuan në një dasmë madhështore me...

Era Rusi nuk është e kënaqur: Kënga ime meritonte më shumë në ‘Festivalin e...

Era Rusi ishte e ftuar në “Mos i fol shoferit” dhe këngëtarja aty është pyetur edhe për ‘Festivalin e këngës’ performancën e saj dhe...

Bashkëshortja e Barack Obamas tregon listën e këngëve frymëzuese për të, nuk mungon hiti...

Michelle Obama është një nga gratë më me ndikim në botë, gruaja e ish presidentit të SHBA-së ka zbuluar listën e këngëve inspiruese për...

NRG Band me këngë të re, i këndojnë dashurisë

NRG Band kanë finalizuar punimet e projektit më të ri të cilin do ta publikojnë në fillim të javës që po vjen. Vokalisti i këtij...

Opinione