Lyrical Son pozon krah gruas: Si me i pas 19 vjet

Festimi, i njohur ndryshe me emrin artistik si Lyrical Son, është aktiv në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Ai në Instagram publikon foto të ndryshme nga...

U rendit e dyta në “Kënga Magjike”, Fifi ka për të thënë diçka

Mbrëmjen e djeshme u mbajt nata finale e festivalit “Kënga Magjike 2019”, shkruan lajmi.net. Fituesja e çmimit kryesor u shpall Eneda Tarifa me këngën “Ma...

Në prag të vitit të ri, Tayna i bën vetes dhuratë këtë veturë super...

Duke qenë se jemi në prag të përfundimit të vitit 2019 dhe afër atij të riut 2020, Tayna ka vendosur që t’i bëjë vetes...

Learta ndan momente me vjehrrën duke përgatitur darkën

Learta Jakupi në shumë momente e dëshmon vetën që është një nuse e zonja dhe e dashur për familjarët që e rrethojnë. Sidomos ajo është...

Brenda shtëpisë luksoze të Edona Llalloshit

Edona Llalloshi është këngëtarja më e përkushtuar e muzikës shqiptare që asnjëherë nuk u ndal së sjelluri risi për publikun. Për këtë shkak ka afruar...

Do të shkriheni pas kësaj fotografie të Leonitës dhe vajzës së saj

Zakonisht flitet se nuk ka gjë më të çmuar dhe më të shtrenjtë se fëmija. Se është e vërtetë dhe më se e dëshmuar, këtë...

Afrona dëshmon edhe një herë bukurinë e saj natyrale

Edhe kësaj si shumë fytyrave tona publike i ka buzëqeshur fati të martohet me njërin nga personat e estradës. Afrona Dika pas një lidhje shumëvjeçare...

Eliza Dushku dyfishon fitimet për fondacionin e tërmetit

Banorët e Bostonit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe studentët përreth kontribuuan për të ndihmuar Shqipërinë pas tërmetit me një shfaqje të filmit...

Shkumbin Kryeziu me dedikim special për Mimozën me rastin e ditëlindjes

Sot është një ditë tejet e rëndësishme për Mimoza Mustafën, shkruan lajmi.net. Kjo për faktin se ajo feston ditëlindjen dhe ka mbushur plot 45 vite...

Vajza e Norës dhe Robertit me rroba tejet të shtrenjta, ja sa kushton vetëm...

Vajza e Robert Berishës dhe Nora Istrefit, Renee, është bërë e njohur për publikun pasi dy prindërit e saj janë emra të njohur të...

Opinione