26.6 C
Skopje
Wednesday, July 17, 2019
Home SHOWBIZ Page 123

SHOWBIZ

Bes Kallaku uron në mënyrë të veçantë Ijen për ditëlindje

Aktori dhe këngëtari, Bes Kallaku është mjaft i afërt me Ijen, gjyshen e tij. Ija, u bë e njohur në saje të aktorit Kallaku i...

Pas “Muza ime”, ky është projekti i ri i Anxhela Peristerit

Anxhela Peristeri ka paralajmëruar këngën e re. Pas projektit “Muza ime”, në bashkëpunim me Mateus Frrokun, Anxhela po përgatit këngën e re, shkruan lajmi.net. Kjo u...

Pa u bërë 24 orë, kënga e re e Dhurata Dorës...

Dhurata Dora dhe reperi francez Soolking, mbrëmë lansuan projektin e ri muzikor. Këngëtarja shqiptare dhe reperi francez bashkuan forcat për herë të parë dhe doli...

Skerdi uron të dashurën për ditëlindje

Skerdi ka uruar të dashurën për ditëlindje. Reperi shqiptar, Skerdi ka uruar të fejuarën e tij për ditëlindje, prezantuesen, Vesa Rama, shkruan lajmi.net. “Zemra ime uroj...

Gold AG falënderon fansat për projektin e ri: Nuk do ndalem...

"Mirë se t'gjeta moj Kosovë", është kënga më e re nga Gold AG. Arian Agushi i njohur si Gold AG dje ka publikuar projektin e...

Performoi për herë të parë në “Prishtina Fashion Night”, flet Rina...

Po mbahet eventi i 14-të i "Prishtina Fashion Night". “Prishtina Fashion Night”, është një nga eventet më të ndjekura të modës në vendin tonë që...

Kush janë këngëtarët më seksi në estradë? Ja çfarë thonë qytetarët

Qytetarët kanë dhënë mendimet e tyre se kush prej artistëve mendojnë se janë më seksi. Në rubrikën “VoxPop” të emisionit “Mirage”, qytetarët në sheshet e...

Yllka Kuqi paralajmëron këngën e re, punon me këtë producent të...

Një këngë e re po vjen edhe nga Yllka Kuqi. Këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi ka publikuar një fotografi në Instagram me producentin Bini Nebihi,...

BimBimma uron qenin për ditëlindje: Më mirë ish me pas qenin...

Reperi, BimBimma ka një marrëdhënie mjaft të veçantë me qenin e tij. Mirëpo sot për reperin shqiptar qenka një ditë e veçantë, pasi qeni i...

Rona Nishliu zbulon detaje nga koncerti për promovimin e albumit të...

Rona Nishliu ka përfunduar albumin e dytë të titulluar "Mindil". Prezantimi i albumit të këngëtares shqiptare do të bëhet me 24 prill në një koncert...

OPINIONE