Dua Lipa me dy nominime në ‘NME Awards’

Viti 2019 nuk ishte edhe shumë aktiv për Dua Lipën sa i përket këngëve që ka sjellë gjatë këtij viti, por me projektin ‘Dont...

Publikohet kënga më e re nga ‘NRG Band’

‘NRG Band’ kanë publikuar këngën më të re të tyre të titulluar ‘Ani ani’. Projekti i ri i grupit është punuar edhe me videoklip dhe...

E keni parë çdo herë elegante, por ç’është tani ky stil nga Vjollca?

Ka një karrierë të gjatë e të suksesshme në skenën muzikore, ajo cilësohet si këngëtarja më e ëmbël në estradë. Me siguri ua mori mendja...

Brad Pitt dhe Jennifer Aniston ribashkohen në prapaskenën e “SAG Awards”

Brad Pitt dhe Jennifer Aniston kanë reaguar mjaft mirë pas takimit që patën në ceremoninë e ndarjes së çmimeve ‘Sag’ ku të dy aktorët...

Kjo është arsyeja pse Ledri fshiu gjitha postimet nga Instagram

Menduam se ai kishte zgjedhur të bënte pak pushim në muzikë dhe duhet ta pranojmë se u trishtuam, megjithatë Ledri po na vërteton të...

Rina Balaj më e lumtur se kurrë pranë Sin Boy

Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, po e shijon lidhjen e dashurisë me reperin Sin Boy. Dyshja nëpër postimet që po i bëjnë në rrjete...

Pas zërave për shtatzëni, flet Jonida Vokshi

Pak ditë më parë, në media qarkulloi lajmi se Jonida Vokshi është në pritje të ëmbël dhe se ajo dhe Besnik Krapi shumë shpejt...

Publikoi foto me kryq, Arbenita tregon cilës fe i përket (FOTO)

Arbenita Ismajli ka treguar se cilës fe i përket. Arbenita Ismajli është aktive në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net. Ajo me ndjekësit ndan postime...

Genta Ismajli publikon pamje nga vetura luksoze duke bërë xhiro me të dashurin

Genta bën xhiro me të dashurin në Lambo. Genta Ismjali ka zgjedhur që mos ta mbajë më jetën private edhe aq të fshehur. Këngëtarja shqiptare tashmë...

Pasi u nda nga miliarderi arab, Rihanna i rikthehet ish-të dashurit

Së fundmi mediat e huaja bënë të ditur se Rihanna i ka dhënë fund lidhjes me miliarderin Hassan Jameel pas 3 vjetësh së bashku. Ndarja...

Opinione