ShkendaDubova tregon linjat përfekte trupore

Ajo së fundi ka publikuar disa fotografi nga një ndejë ku duket mjaft bukur. E veshur me një fustan të zi që ia theksonte...

Bebe Rexha e aftë edhe në aktrim: Kjo është çfarë të bën turneu prej...

Bebe Rexha ka publikuar një video në Instagram, në të cilën u shfaq duke bërë gjeste qesharake pranë njërit prej anëtarëve të ekipit të...

Viti i Ri në familjen e Lyrical Son

Reperi Lyrical Son ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet në mesin e më të dashurve të tij. Ai pozoi me gruan...

Tayna mezi njihet në këtë foto nga e kaluara

Tayna njihet si një nga emrat më të komentuar të momentit. Ajo konsiderohet madje si reperja e cila ka arritur më së shumti suksese përgjatë...

Reja e Sali Berishës zbulon se a do bëj dasmë këtë vit

Ata kanë vite së bashku, por ende nuk e kemi parë bukuroshen e ekranit me fustanin e bardhë të nusërisë. E ftuar në “Shiko Kush...

Geti e quan vetën më të mirin e të gjitha kohërave

Ghetto Geasy është ndër artistat e parë në skenën e Hip-Hopit shqiptar, dhe për shumë njerëz ai është ‘Mbreti’ i këtij zhanri. Madje edhe vet...

Rita gati për 2020-ën, numëron sukseset e këtij viti

Rita Ora po e përmbyll vitin 2019 në pushime me familjen, teksa po relaksohen së bashku. Me anë të disa fotografive që i ndau me...

U rendit e dyta në “Kënga Magjike”, Fifi ka për të thënë diçka

Mbrëmjen e djeshme u mbajt nata finale e festivalit “Kënga Magjike 2019”, shkruan lajmi.net. Fituesja e çmimit kryesor u shpall Eneda Tarifa me këngën “Ma...

Tayna zbërthen tutat dhe provokon me gjoksin

Tayna duket provokuese në paraqitjen e radhës. Tayna është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk heziton të publikojë fotografi nga më të...

“Hajde këtu, e di ç’të bëj”, publikohet video e sherrit mes Renato Mekollit dhe...

Një video virale po qarkullon online e cila ka ngjallur kureshtje. Bëhet fjalë për ThumbON, emisioni i ka bërë një Kamera të Fshehtë shefit të...

Opinione