-1 C
Skopje
Wednesday, February 20, 2019
Home SHOWBIZ

SHOWBIZ

Dafina Zeqiri zbulon motrën e saj binjake

Dafina Zeqiri është një prej këngëtareve që për shumë vite radhazi i ka sjellur publikut hite të padiskutueshme,shkruan Kosovarja. Ajo është mjaft aktive në rrjetet...

Mozzik e vesh me “Gucci” vajzën e tij të vogël

Si Mozzik ashtu edhe Loredana, në llogaritë e tyre në Instagram po publikojnë shpesh foto të vajzës së tyre Hanës e cila ua ka...

Xhensila me thënie motivuese: Jeta është një dhuratë, zgjohuni çdo ditë...

Xhensila Myrtezaj është një ndër këngëtaret që ka pasur një numër të madh të sukseseve. Këngëtarja gjatë vitit të kaluar ka sjell disa këngë të...

Sabri Fejzullahu bëhet nostalgjik për Ibrahim Rugovën: Presidenti historik i popullit...

Ai është një ndër këngëtarët më të suksesshëm shqiptar dhe para dy vjetëve mbushi 50 vjet karrierë muzikore. Bëhet fjalë për Sabri Fejzullahun, i cili...

Kaltrina thotë ‘N’jetë se kom me lindë’!

Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj moderatorja, Kaltrina Mikushnica u bë tejet e njohur dhe e pëlqyer për publikun. Duke qenë e tillë edhe jeta...

“Për djalin e Thaçit ish kon jeta, kur don edhe dimrin...

Pavarësisht izolimit të të rinjëve kosovarë të cilët nuk udhëtojnë dot në asnjë vend evropian pa liberalizim të vizave, një gjë e tillë s’ka...

Egzona emocionohet shumë, merr dhuratat më të bukura për binjakët

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura në media dhe në publikun shqiptar. Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja...

Luana dhe Marina shijojnë pushimet, ja kush po i shoqëron

Bazuar në disa imazhe të publikuara në rrjete sociale, këngëtarja Luana Vjollca dhe motra e saj Marina janë duke pushuar në një vend turistik,...

“Kena mujt na dy me shkëlqy bashkë”, Majk i kthen përgjigje...

Majk ka publikuar një bisedë private në Instagram, e cila supozohet të jetë bërë me një femër. Majk ka ndarë me ndjekësit një fotografi në...

Elvana u thotë : nuk do mund ta bëja pa ju....

Koncerti i Elvanës vështirë të zëvendësohet ndonjëherë. Përderisa të gjithë këngëtarët zgjedhën sheshin që të perfomojnë në përvjetorin e pavarësisë së Kosovës, Elvana mbajti një...

OPINIONE