Ai i ka tre vajza të bukura, Erinën (7 vjeçe), Inarën (4) dhe Menalin (1 vjeç), të cilat i do shumë, duke shprehur dashurinë ndaj tyre në çdo moment.

Besart Ibraimi, sulmuesi i Shkëndijës nga Tetova, me rastin e festës së Kurban Bajramit ka publikuar një fotografi me tre vajzat e tij të bukura,, duke ia uruar të gjithë miqve të tyre festën.

“Urime. Paqja, mëshira dhe mirësit e Allahut qofshin mbi ju dhe familjen tuaj”, ka shkruar ai në llogarinë e tij në facebook.

Ibraimi shihet në krahë duke  mbajtur engδjulleshën e vogël, Menalin, ndërsa anësh i qëndrojnë Erina dhe  Inara./Gazeta Lajm/

Loading...