Bes Kallaku ka publikuar një video të këndshme nga pushimet.

Bes Kallaku po shijon pushimet me familje, ndërsa nuk i kursen imazhet në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundi, aktori ka postuar një video në Instagram, në të cilën u shfaq duke vrapuar tek Ajka e vogël.

Për ndryshe, Ajka është fëmija i vetëm i Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt. 

Loading...