Ali Ahmeti thote se ende nuk ka biseduar me z Zaev , ku sipas tij ka pasur disa vizita jashte vendit dhe nuk kane pasur mundesi per takim.>

Ai gjithashtu tha se per Sadulla Durakun e njeh mire dhe nuk ka ndryshime.

Ai tha se nuk ka funksionare te cilet jane te perjetshem, ato shkojne e vine por misioni vazhdon.

Ja deklarata e plote e Ali Ahmetit:

Loading...