Bashkëshortja e Bleros, Afrona Dika, nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram ka shkruar diçka për burrin e saj, shkruan lajmi.net.

Një foto të shkëputur nga nata e tyre më e rëndësishme, ajo kur e kurorëzuan dashurinë, Afrona e ka falënderuar Labin për kostumin e Bleros dhe ka thënë se burri i saj është i bukur.

“Burri im i bukur”, ka shkruar Afrona ndër të tjera pranë fotografisë./Lajmi.net/

Loading...