Futbollisti i Shkëndijës, Agim Ibraimi ka deklaruar për Lajm Tv se fyerjet e tifozëve maqedonas “Komiti” vetëm se mund të nxisin urrejtje mes futbollstëve. Ai ka folur edhe për tensionet me brazilianin Felipe dhe nëse mund të quhen kampion të rinj të vendit. Për më shumë ndiqni videon

Agim Ibraimi flet për fyerjet anti-shqiptare të "Komitëve": Po nxisin urrejtje (VIDEO)

Agim Ibraimi flet për fyerjet anti-shqiptare të "Komitëve": Po nxisin urrejtje (VIDEO)

Posted by Lajm TV on Monday, April 15, 2019